Şidddetle Öneriyoruz!

%50 Çevrim Şartsız Bonus
%50 Netent Slot Bonusu
%20 Casino bonusu
Üye Olun

Agents Of S.H.I.E.L.D. 3. Sezon 16. Bölüm (Paradise Lost)

Reklamı Kapat
Çeviri:  

darkskull

Çeviri Puanı:
12345
(39 kişi puan verdi, Ortalama: 4,79 / 5)
Loading...
Dizi açıklamaları, yeni bölüm fragmanı ve tüm bölümler için dizi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Dizinin anasayfası: Agents of S.H.I.E.L.D.
 • Levo diyor ki:

  SPOILER(Göster)

  Ayrıca Ward’ın içine giren canlının (Death) hikayesi çok daha farklıydı. Yani bu canlının yüzyıllarca öbür gezegende kalmış olması gerekiyordu ancak şimdi diyor Mallick’e ben senin kardeşinim diye. Ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama doğru anladıysam eğer bu dedikleri şey bütün hikayeyi komple bir anda değiştirmek, Hydra’nın kuruluş amacından sapmak, (hatırlarsanız Hydra, Death’i dünyaya getirmeyi amaçlayan bir tarikat olarak kurulmuştu diziye göre) Death’in hikayesinden sapmak oluyor ki bütün diziyi alt üstü eder bu durum. Umarım ben yanlış anlamışımdır sonlara doğru Mallick’le Death’in yaptığı konuşmayı.
  2
  9
  • ghyu diyor ki:

   iyide o kardeşi değildiki sadece death öldürdüklerinin anılarınada sahip olduğu için kardeşininde anılarını biliyor.

   2
   2
  • Enes diyor ki:

   Burada aslında Death yüzyıllardır orada fakat death’ın bir özelliği şekline bürünebildiklerinin yani bir nevi yediklerinin hafızasına sahip olması.

   1
   0
  • Klaus diyor ki:

   SPOILER(Göster)

   Sen olayı yanlış anlamışsın death parazit vicuduna girdiği herkesin ne sevdiğini ne yaşadığıbı biliyı ve ezberliyo ward onun içinde yaşıyo malicin kardeşi diğer gezegene yolcu olmuş çünkü malic hile yapmış death kardeşini ele geçirincr malicten intikam almak istiyo yani death her ward will ve maliğin kardeşinin hafızaaını taşıyo ve onları içinde hissediyor.
   8
   2
  • deniz diyor ki:

   SPOILER(Göster)

   hayır kardeşi değil ama ona gönderilen kurbanların vücutlarına girip anılarını alıyor.ward’ın anılarına yada Will’in anılarına sahip olması gibi
   2
   3
  • darkskull332 diyor ki:

   SPOILER(Göster)

   Hive, death, Alveus her neyse artık, kontrolüne geçirdiği kişileri kendine katabiliyor. Kurban adı altında ona sunulanlar da dahil. Bknz: 1970 yılında Nathaniel Malick kurban olarak seçilmesi. Monolith aracılığıyla diğer gezegene yollanan kurbanlar, “death” tarafından öldürülüyor.
   4
   5
 • Levo diyor ki:

  SPOILER(Göster)

  Dk 23’de May’in bir anda ortaya çıkmasına kaç puan :)))) Phil kaçarken o odada yoktu ama bir anda ortaya çıktı la. Çok saçma bir hataydı :)))
  1
  8