%25 Havale Bonusu
%25 Cepbank Bonusu
%500 TL ilk üyelik bonusu
%500 TL ilk üyelik bonusu
Güvenilir Bahis Sitesi
Üye Olun

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de yabancı dizi izleyen izleyici sayısı oldukça fazla sayıdadır. Özellikle Amerikan yapımı olan diziler milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. İnsanların yabancı dizileri bu kadar yoğun olarak takip etmesinde birçok etken bulunuyor. Bu etkenlerden birisi de şüphesiz dizi yapımcılarının profesyonel kişiler olması ve çok başarılı projelere imza atıyor olmasıdır.

Dizi sektörüne genel olarak baktığımız zaman en çok izlenen onlarca yabancı dizinin yapımcılarının dünyanın en önemli yapımcılarından birisi olduğunu görebiliriz. Aynı zamanda yabancı dizilerde rol alan aktör ve aktrislerin de yabancı dizilerin izlenmesine olan etkisi oldukça büyüktür. Bunun dışında yabancı dizilerin sürelerinin kısa olması ve izleyenlerin sıkılmadan, bir çırpıda diziyi bitirmesi de yabancı dizelerin izlenmesini sağlamaktadır.

Ülkemizde yabancı dizilerin gösterimi maalesef çok yaygın değildir. Sadece birkaç televizyon kanalı program akışlarında haftalık olarak yabancı dizilere yer veriyor. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte dizi severler de internet üzerinden istedikleri diziyi sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorlar. Üstelik sadece dizileri izlemekle kalmıyor, dizinin yapımı, oyuncuları ve izlenme oranları gibi birçok bilgiye de rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Önümüzdeki günlerde bu konuda yapılacak olan bir yarışma ile dizi severler yabancı diziler hakkında ne kadar bilgi sahibi olduklarını gösterme şansını da elde edebilirler.

Yarışma Kuralları

  • - Yarışmalar toplam 20 sorudan oluşur.
  • - İlk 5 soru baraj sorularıdır. 6. soruya kadar herhangi bir soruda yanlış cevap verilirse yarışma sonlanır.
  • - Her soru için 15 sn. süre verilir. Sorudan kazanacağınız puan cevap verme hızınıza göre değişiklik gösterir.
  • - Yarışmaya katılmak için üye olmaya gerek yoktur. Fakat sadece üyelerin puanları tutulur.
  • - Her yarışma için kazandığınız en yüksek puan sistemde tutulacaktır.
  • - Günlük ya da aylık yarışma sınırı bulunmamaktadır.

12 Monkeys

Dexter

How I Met Your Mother

Mr. Robot

Once Upon A Time

Orange is the New Black

Pretty Little Liars

Supernatural

The 100

The Originals

The Vampire Diaries

Vikings